Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký koupit wifi router?

Zdravím,

potřeboval bych poradit nějaký wifi router, abych nešlápl vedle. Cena max 1200,-Kč

Mám tento https://access-pointy.heureka.cz/tenda-w309r/ , signál wifi je dobrý, ale bohužel často vypadává a musí se restartovat.

Na wifi je připojeno max. 2 mobily, 2 notebooky, 1 televize a playstation 4 přes kabel.

Pokrytí - Dvoupatrový rodinný dům + část zahrady..

Děkuji za rady

ačkoliv jsem s mikrotikem spokojený, úplným laikům se ho neodvážím doporučit, těm radši nějaký 2-3 anténový tplink.
ale samozřejmě - pokud uživatelům ten mikrotik někdo nastaví, vydrží jim "do smrti".

tenda je shit. to je vidět jak podle ceny, tak podle počtu dotazů postižených zde.