Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrzání notebooku

Zdravím, začal mi zamrzat notebook a trochu nevím proč. Nehraju hry a ani nic náročného. V protokolech událostí se objeví toto. Kernel-Power ID 41 kategorie(63) Mám Dell latirude 6420 8GB ram intel i5. Budu vděčný za radu co s tím

Diskpart - clean - ntfs - čistá inštalácia z ISO W8.1 na systémový oddiel.

Potom pôjde OS ako raketa, ako ďas, ako víno, ako malina. Hlavne necpať do OS AV či tunítka od mimogalaktických výrobcov tretieho druhu.