Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Síťový adaptér Ethernet

Dobrý den, mám problém týkající se internetu, na starém dědově PC přestal fungovat (síťový adaptér s vykřičníkem). Má windows vista 32bit, základní deska ASUS PSGC - MX (další věci: Intel i945G (A2), Intel 82801Gb). Pochopil sem, že nejspíš chybí ovladače síťové karty. Jen nevím co dál, nějaké jsem stáhl, nešli, stáhl sem i chipset, nainstalovat se, ale stále bez odezvy, stále vykřičník. Prosím o radu? Díky

Zkus zařízení nechat odinstalovat ve správci zařízení a restartovat. Po opětovném naběhnutí Windows by se měla síťovka připojit.Případně si na flešku nachystej orig.ovladač ze serveru Asus k této desce aby při náběhu systému byla cesta k tomuto ovladači.