Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se přihlásit do nastavení routeru

Dobrý den,

mohl bych poprosit o radu? Do bytu máme zavedený internet kabelem od místního poskytovatele. V nastavení internetu nastavím ip adresu masku atd dle pokynů poskytovatele.

Teď bych ale chtěl rozvést internet pomocí wifi, tak jako jsem to měl v předchozím bytě. Router Asus rt-n10.

Mám router, který pomocí tlačítka na zadní straně resetuji do továrního nastavení. Kabelem do lan propojím router a PC. Pokud ale do prohlížeče zadám tovární ip adresu routeru, tak se nezobrazí přihlášení do nastavení routeru, ale napíše to, že stránku nelze načíst. Čím to může být? Co bych měl změnit?

doufám, že reset proběhl, dá se to nějak zjistit zda skutečně proběhl?

Když připojím kabel mezi router a PC, tak v pravém dolním rohu se síť jakoby načítá a pak se ukáže, že nelze stránku zobrazit. nezobrazí se přihlašovací formulář.