Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BLBNE OBRAZ po updatu WIN 10

Zdravím, včera se mi stáhla nějaká malá aktualizace win 10 (zabezpečení apod.). Vše pořádku. Pak jsem hrál CS-GO a zničeho nic začal blnout obraz, proměňování barev, skákání různých utvarů atd. Hru jsem vypl, ale problém přetrvával i v domovském prostředí. Aktualizoval jsem ovladače grafiky, ale nic. Dočetl jsem se, že když spustím správce uloh a nebude to dělat v tom okně tak je to aplikací ne ovladačem (nedělá to). Jinak když otevřu net tak to blbne lítaj pismenka apod. ve Startu atd. Když jsem ve správcích zařízení zakázal integrovanou grafiku Intel HD graphics 5500, tak to už nedělá, je to ale nekomfortní. Co mám zkusit, ten intel jsem taky přeinstaloval a nový ovladače to nenabízí. Nic jsem nestahoval, tak jak by to mohlo bejt aplikací, chtěl jsem odinstalovat tu aktualizaci, ale nenabízí mu to na odinstalování.

Obnova do továrního nastavení nepomohla, ponechal jsem si svoje soubory. Čistá preistalace amd driveru taky nic nevyřešila. Může to být vada grafiky? Když mi to hlásí ve správcích zařízení power error 10 u položky Intel management engine interface, viz screen. Může to být náhlou nekompatibilitou s win 10?