Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kvalita notebooku Acer

Kvalita notebooku Acer, jaky mate zkusenosti?

Ja blby, akorat jednou ho mel kolega asi 5-6 let a pak uz byl pomalej, nejakej na Acer spickovej kus.

Jenze:

https://www.czc.cz/acer-aspire-7-kovovy-a717-71g-56w7-cerna/215572/produkt

Ohromne lakava cena, v podstate co jsem prohledal snad vsechno, tak dalsi co bych vzal MSI nebo Asus jsou minimalne o 7 tisic drazsi.

Tak nevim.

(Vim, ze uz je to druhy ale posledni tema, HP jste mi rozmluvili a pak uz zbyva jen drazsi MSI a Asus a tam mam dost zkusenosti sam, abych to zhodnotil, takze k tem urcite radu potrebovat nebudu a jinak jsem koukal, ze Lenovo v podstate 17" notasy teto tridy nema a Dell zase vsude cpe idiotske SSHD, do cehoz rozhodne nejdu.)

Smazány příspěvky naprosto nesouvisející s dotazem. (Prasak)

Měl jsem Acer několik let a byl jsem s ním nadmíru spokojen. Prodal jsem ho pak ještě v té době za slušný peníz. Koupil jsem si HP, jelikož v té době se Acer hanil a HP vychvalovalo. Záruku to vydrželo, jelo to krásně. Jednoho dne to náhle přestalo jet a co teď s tím? Dal jsem to bratrancovi ať se na to podívá. Nějaký jeho kolega tam vyměnil jakýsi čip a NTB zase fungoval. Ale mám dojem že snad necelý rok. Najednou bylo divné zobrazení, šlo to do zelena. Tak jsem opět dal bratranci a ono během testů umřelo úplně. Dost mě to štve mám tam dost věcí které bych chtěl zpátky dostat.