Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde fotoaparát

Dobrý den,mám od syna mobil Vodafone Ultra Smart 6 na simku od T-mobile.Mobil je v pořádku,pouze nejde fotoaparát.Synovi fotoaparát fungoval normálně.Mně při dotyku na ikonu fotoaparátu mobil píše:Chyba kamery,nelze připojit fotoaparát.Fotoaparát byl zakázán na základě platných zásad zabezpečení nebo proto,že je využíván jinými aplikacemi.Věděl by někdo,co s tím,abych uvedla fotoaparát do pořádku? Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,koukla jsem na odkaz.byla tam jedna hra,foťák tam zakázán nebyl.Jinak jsem včera byla v našem okresním městě v prodejně T-Mobile (ve Vodafone měli zavřeno) dala jsem tam sim od T-mobile.Slečna za přepážkou mi řekla,že je to aplikací.Na mou námitku,že je mobil po továrním nastavení,řekla,že je to chyba systému a nebo softwairu,chce to prý do opravy.Mobil je v záruce,na což jsem zapomněla,tak poklušu v týdnu do prodejny Vodafone,tam je mobil kupovaný.Jsem sama žádostiva vědět,čím to je.Jinak bez simky foťák také nejde,děkuji za snahu.Napadá ještě někoho nějaká odpověď?Než se u Vodafone ztrapním,že neumím ani fotit foťákem,umím,na všech mobilech.hezký den.