Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé zobrazení panelů na pozadí v Chrome

Zničehonic se mi pomalu zobrazují panely načtené jako "Otevřít odkaz na nové kartě". Panely se načtou, ale když se na panel přepnu, je tam prodleva 2-4 vteřiny, než se obsah zobrazí, prostě nejdřív vidím šedé prázdno a teprve po chvíli se to vykreslí.

Pokud panel načtu v novém nebo současném okně, je zobrazen ihned. Jedná pouze o zobrazení, panel je už načten. Obnovil jsem chrome do výchozího nastavení, ale dělá to stále.

Zkusil jsem to i bez doplňků, bez úspěchu.

Opera, Vivaldi i Firefox jsou v pořádku.

Je to nejaká fičúra Google Chrome.
Síce sa pripojí k stránke, ale obsah je neaktívny dovtedy, ak sa karta v prehliadači nestane aktívnou (teda tou, ktoré práve používaš a čítaš).
Takže ak pozeráš na prehliadači na jednej karte obsah, na ostatných kartách sa prestane obsah načítavať (vraj pre úsporu :-/). Keď prepneš v prehliadač kartu, začne sa jej obsah načítavať z pripojenej web stránky - to je to zdržanie.