Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel vs.AMD

Dobrý večer chcem kúpiť nový notebook,neviem sa rozhodnúť Intel-AMD a zaujíma ma či neexistuje nejaké porovnanie procesorov ktorý z AMD je na akej úrovni Intelu.Myslím ktorý AMD je porovnateľný napr.z Intel I-3 a tak dalej,za rady vopred dík.

neexistuje nejaké porovnanie procesorov

• Podivej se zde : Comparison of Mobile Processors https://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmark-List.2436.0.html
* Jen oznac CPUs které chces porovnat, vysledek je dostatecne rozepsany, nechybi i spotreba, vykon SW|Gaming, benchmark atd ..
[TiP] ~ Hlavne nevol nic, co je "Intel@Atom", "AMD1 AMD2@[E-Series]" a podobne, jde o nevykoné pocesory vykonem tablet.