Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládací panel Nvidia

Zdravím, mam laptop (ASUS VivoBook Max X541UV-XO1311T) a v ovladacom paneli Nvidie mam iba nastavenie 3D nic viac, hladal som ako to opravit alebo co je stym, skusil som niekolko krat preinstalovat driver ale márne, aj cez program Display Driver Uninstaller, a potom stiahnut od Nvidie driver a nainstalovat..jedna sa o geforce 920MX, vie mi niekto poradiť čo s tým?

*Intel Core i3 6006U Skylake, 15.6" LED 1366x768 antireflexný, RAM 8GB, NVIDIA GeForce 920MX 2GB, SSD 256GB, Windows 10 Home 64-bit

Pokud byla stejná tak prsotě víc nastavení tam nedáš. U ntbku nic mimořádného.

První instaluj driver pro intel a pak pro nvdii ze stránek výrobce ntbku. U ntbku 2 grafiky nejsou jako u stolního pc. Je tám intel ta běří stále a pak nvidi jen grafický čip která "posiluje" výkon ntbku. Něco jako u auta turbo :) Intel grafika sama o sebě fungovat bude. Nvidia grafika bez intel grafiky ne. Proto je nutné mít instalovat drover první pro intel a pak na nvdii.