Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podtaktovany procesor

dobry den měnil sem procesor na desce gigabyte p35-ds3l za intel core 2 duo e8400 a v systému mi to ukazuje hodnotu frekvence 2520 mhz přitom by mela byty 3 ghz a hodnota multipliter x 9,bus speed 280 mhz přitom v biosu sem ji nastavoval na 333 mhz a stejne je tam porad 280mhz nevíte prosím čim by to mohlo byt moc dekuji.

zákl.doska musí mať bios verzie F8/platí pre revízie dosky 1.x až 2.0/ ,až tam bola konečne dodaný upgrade pre Wolfdale stepping E0 procesory,pokial máš bios menšej verzie ako F8,procesory E8400/E8500 a OEM E8600 nebudú korektne rozpoznané a ich FSB bude na max 1066MHz a celkový takt len na 2,5GHz,čo je Tvoj prípad.....