Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradený mobil s androidem

Ahojky přátelé,mojí vnučce nějaký parchant ukradl nový mobil,je zaheslovaný a samozžejmě je vypnutý,Zkoušela jsem to zde
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/jak-najit-ztraceny-telefon/sc-4-a-1338613/default.aspx. Hláška-zařízení je nedostupné
Pokud by zloděj zapnul mobil i když se přes heslo nedostane,lze zařízení lokalizovat?
Pokud vyhodí sim,tak to je asi mrtvé,že?
Existuje nějaká možnost?Díky Dášena

Aplikace funguje s nějakou přesností na desítky metrů ... ale telefon musí být zapnutý,t.z.n. i zadané heslo. Jinak se objeví hláška zařízení není dostupné. Takže tady zaheslování provedlo medvědí službu. Pokud bude SIM vyjmuta,tak je třeba postupovat jinak,zřejmě cestou IMEI,ale to už je nejisté s výsledkem,nebo zájmem policie do toho jít.