Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Operační sistém

Dobrý den. Mám dotaz ohledně instalace a licence na sistém windows 7. Před nějakou dobou jsem měl nainstalován windows 7 profesionál s licencí,pak jsem přešel na win 10 které používám na klasickém pc. V současné době mám nootebuk Hp A rád bych si tam nainstaloval předchozí win 7 s mou předchozí licencí bude možné použít starou licenci win7?

Jednu licenci na win 7 a jinou na win10.Nedávno jsem kouknul na licenci na win 10 a je jiná než na win 7 a podle toho co jsem pročítal tak upgrading neproběhl na základě starší licence ale microsoft přidělil novou. Tak si myslím že starou licenci mohu použít při instalaci win 7.