Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna IP adresa, rozdělení?

Dobrý den.
Je možné, když jsme 2 na stejné IP adrese, rozdělit či naklonovat ji tak, aby měl každý svou adresu? Či je to technicky nemožné?
Má to důvod kvůli hře, začali jsme po delší době hrát jednu gamesu, že zahrajeme spolu, ale nemůžeme, protože hra nepovoluje, aby běžely 2 účty na stejné IP adrese.
Díky.

Nedovedu si predstavit co by to muselo byt za idiotskou hru, aby ji mohl hrat jen jeden clovek z tisice. :-)

Nemohu se k tomu tazateli vyjadrit, kdyz nevim o co jde, ale uplne bezne dnes provideri poskytujou jen privatni IP adresy a na nekolik set lidi pripada jedna verejna IP. Tak mi prijde drsne, ze by to mohl hrat jen jeden clovek z ulice. :-D

Kazdy nema UPC, kde mam stale nastesti verejnou IP.

Když to musíš vědět, tak je to webová hra, browsrovka. Hrát se na stejné IP dá, ale se statusem sdíleného připojení.

Jen mě zajímalo jestli je to možné, pokud se musí pořídit nějaký VPN nebo platit druhý internet, tak na to kašlu, zas tolik to nepotřebuju :-)