Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš, monitor

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Šipka, kterou vyhledávám na monitoru, (nevím jak se jí teď říká :-) ), mi stále ukazuje (přerušovaně v intervalu asi 1 vteřina ) ty přesýpací hodiny, jako když stále počítač pracuje. I když všechny soubory a stránka jsou zavřené. Docela mě to znervózňuje, protože dřív mi to nedělalo. Je to normální, nebo se mám něčeho obávat? Děkuji za odpověď.

Nevím no. Moc se v tom nevyznám. Netuším, jak by mi mohlo něco běžet navíc než dřív, když jsem nic nespouštěl a neinstaloval. Ale snad si s tím nějak poradím. Jen mě zaráží, že dřív to nedělalo, až poslední týden. Ale i tak díky za odpovědi. :-)