Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem karaoke

Prosím o komentář.Koupil jsem vnučce základní sestavu karaoke konig.CHci se zeptat při zapojení jenom mixu bez přídavných zařízení audio a video nejde mikrofonní zvuk.Jak to je.Musí být připojeno audio vstup a video do toho mixu?Mám barevně označeny kabely a z výstupu do televize zapojím podle barev kabelů ale mikrofony jsou nefunkční.Nemohu zapojit DVD neboť nemám redukci z jacku na tu jejich zástrčku.Děkuji za info.
Změna kategorie, původně: Mobily a tablety (karel)

Ale ano návod je ale zajímá mne zda-li to bude funkční bez vstupu do mixu jenom mikrofony a zapojení do telky.Na to se ptám,Jestli to musí být komplet včetně přípojného zařízení nebo to lze provozovat jako klasický zesík.V návodě se prakticky nic nedozvím jenom jak zapojit kabely ale jestli jsou další možnosti a jaké.