Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad k PC

Vim ze je to otazka kterou se da zabyvat dlouhou dobu, asi mam jasno presto se zeptam. Jaky ovladac byste mi doporucili k PC pro hrani her?
Urcite bych chtel bezdratovy-aby komunikoval pomoci bluetooth, v PC bude stacit asi klasicky USB Bluetooth stick..?
Nejlip se mi jevi asi z konzole Xbox One, kupovat PSkovy asi nebude moc chytre. Musim koupit asi ten S-kovy ze?
Nebo nejaky jiny mi doporucite? Dekuji za odpovedi a zkusenosti

Prvne mi dovol takovy vyborny vtip na CZC:

https://www.czc.cz/logitech-f710-bezdratovy-pc/129463/produkt

Zlevneno o 41% z 1703,- na 999,-. Vtip je to proto, ze jsem ho tam kupoval asi ctvrt roku zpatky za 1090,-, takze sleva nejakych 90Kc, delaji si z lidi blazny.

---

K dotazu, bavili jsme se tu o tom v posledni dobe nekolikrat, ale nedostal jsem tu z nikoho kloudnou odpoved. Ja si koupil ten zmineny Logitech a ten ma na sobe prepinac X-input a Direct Input. Pouzivam to, protoze typicky stare hry umi jen Direct Input a nove hry zase X-input (X-input ma svuj puvod v Xboxu). Jsou samozrejme i hry, ktere umi oba rezimy.

Jak je to s jinyma gamepadama nevim, nikdo mi nedokazal odpovedet. Pokud ale nebudes hrat stare hry, tak to nema cenu resit. Co jsem slysel, tak ten ovladac od Xboxu je velmi dobry, takze urcite s nim chybu neudelas, ale ani na ten svuj Logitech si nemohu stezovat. Rekl bych, ze od Xboxu je jedno jaky, protoze rozhrani ovladace je furt stejne.

Skovy je lepsi, akorat jsem z toho taky lehce zmateny jelikoz nektere eshopy uvadeji podivne specifikace k tomu ovladaci, napr. vymenitelne baterie pritom S verze ma mit integrovanou baterii. Mel bych si dat pozor abych koupil opravdu Skovy ovladac od Microsoftu. Asi vemu z alfy cernou variantu.

Akorat me zajima jestli to v pohode pripojim k Bluetooth sticku na PC nebo budu potrebovat ten Xboxovy usb modul :\