Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox Quantum-jaký doplněk?

Dobrý večer. Mam tenhle nový Firefox a zmizel mi doplněk Download Manager, to byla lišta dole v prohlížeči, kde se ukazovaly stahované a stažené soubory. Jaký doplněk (název) si mam stáhnout, abych zas měl tuhle lištu? Děkuji moc za odpovědi, zdraví Petr

Také mi tohle trochu chybí (pokud myslíš lištu, kde byly ty stahované soubory v barvách podle rychlosti stahování). Nic podobného jsem nenašel.

Zatím to mám "vyřešené" tak, že kromě FF mám PaleMoon a pokud bych chtěl stahovat něco se zobrazením rychlosti, učiním tak v něm.