Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Mozilla

Dobrý den, nedávno mi tu sám od sebe naskočila nová Mozilla - a od té doby mi videa jedou jen v jakési zelenofialové mutaci. Dřív se mi to nedělo. Hry mi jedou OK, stažená a uložená videa taky, ale videa přes Stream nebo Youtube jen tak, jak jsem napsal. Zkoušel jsem i aktualizovat stránku a nic. Semtam někdy u reklam naskočí normální barvy, ale jak přijde požadovaný video, už ho vidím jen zelenofialově. Přes prohlížeč Google je to v pohodě, ají jsem si stáhnul nový Seznam, tam taky v pohodě, ale Mozilla furt zlobí. Čím to je? Řešení je importovat záložky, ale to se mi nechce ... dá se ta Mozilla nějak spravit? Děkuji za odpověd. PS. Kamarádi mi píšou, že jim to jede v pořádku, ale přiznám se, že jsem se jich neptal, na kterém prohlížeči jedou ... Jo a počítač mám Lenovo a v něm legál osm jedničku

FF 56.0.1 x32 CZ
https://www.instaluj.cz/firefox/starsi-verze-download/firefox-56-0-1-cz

Ak manuálne odstrániš, zmažeš komplet programovú zložku FF - Mozilla Firefox;
C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox

následne preinštaluj zo stiahnutého *.exe nanovo staršiu verziu FF.

Dve zložky FF v "users" nastaveniami ti zostanú zachované s dátami, heslami, záložkami apod.

C:\Users\-meno-\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\*.default\

------

Vypni HW akceleráciu FF57.

Dělalo mi to taky (zelený pruh pod videem). Nebylo potřeba nic mazat, nikde se vrtat v registrech a podobně.
Pomohlo v nastavení prohlížeče vypnout hardwarovou akceleraci. Divné je, že Edge to nedělal.

Nie je to chyba FF! Je to chyba OS - pošahaný OS!
A pri prehrávaní (napr. z aktualne.cz - už v zive.cz bola o tom téma) nebolo potrebné ani HW akceleráciu vypínať - ako tam niekto radil - že vraj chyba FF a grafík AMD - pekná volovina.
Píšem opäť - FF 57.0 - grafika AMD a VŠETKO funguje a prehrá z každej stránky každé video!