Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladac tlaciarne PCL5, PCL5e, PCL6

mam naistalovanu laserku HPcku, ovladac PCL6. To som musel dat prec, lebo nechcela tlacit velke PDFka - skoncilo to chubou, uz si nepametam akou, nieco s pametou. Tak tam dosiel ovladac PCL5 - ten s tym nemal problem. A teraz, mame aj aplikaciu, a ta cez ten 5tkovy ovladac zmrsi nejake pismenka, konkretne minimalne "ý" a "č", s PCL6 je to OK. Ale napr. word tlaci aj cez PCL5 aj 6 problematicke pismenka OK. Nechce sa mi mat 2 identicke tlaciarne lisiace sa iba ovladacom v systeme, kvoli uzivatelovi. Ma niekto nejay napad, kde problem?

vypni/přepni v ovladači odesílání písem na bitmapy/vektory resp. vypni substituci písem zařízením (to bych hledal jako první) - záleží, co je to přesně za ovladač a tiskárnu.