Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Xperia M4 Aqua

Ahoj vsem, dostal se mi do ruky telefon, jedna se o Sony Xperia M4 Aqua E2303. Bohuzel je blokovany pinem na obrazovce..

Zkousel sem zadat kod jako na youtube, ten nefunguje..

Nemuzu se tez dostat ani do Recovery menu abych udelal Hard Reset, funkcni tlacitka nefunguji, jen zavibruje tel ale nic..

Flash sem jeste neudelal, nejde mi pridat Rom do FlashTools, tak to budu jeste zkouset..

Nejake napady jak to rozchodit aby se tel dal pouzivat??

Dochazi mi napady..

Dik

Ja se nicim nechlubim, ale poucovat me nemusite.. Uz Vas ostatni lidi vidim, jak hned bezite na nekam na stanici vratit telefon..

Ja sem byl ochoten ho vratit, nikdo se k nemu nehlasil.. Nemusite zde ze sebe delat svatousky, sami neverite ze by jste nekam kvuli telefonu jezdili.. Takze by jsme mohli prejit k veci?

Ano,nejlepší bude kontaktovat dispečink onoho Dopravního podniku,nejlépe i s číslem linky a časem nálezu. Můžeš dát i svůj kontakt,aby případný nepozorný mohl svou ztracenou věc získat zpět. Necháš si popsat telefon a nic nebude bránit spravedlnosti. Pokud se nikdo neozve,nalezené věci se odevzdávají na magistrátu,nebo obecním úřadě. Tolik k věci.