Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zabránit aktualizaci Windows. Ptám se protože ostatním kamaradům nová aktualizace strašně zpomalila PC a já nechci PC vypínat na tvrdo abych se vyhnul aktualizaci, protože ho nechci poškodit. Prosím poraďte mi jak vypnout aktualizaci Windows.

Si predstav, tento dojčland xindel, xp-antispy hoc je určený pre WXP-NT, dokáže zakázať zmenou v Registroch záplaty (WU) aj pre W10 všetkých verzií a edícií. Návrat z profilu je možný.

http://xp-antispy.org/en/download/
V Services zakáž WU. Verzie; W10 od 1703 - 1709 je táto možnosť.

zakáž tiež aj; Background Intelligent Transfer Service - BITS