Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechladí se grafika u Win10

Dobrý den, mám celkem starou GK HD7790 1GB, která na Win7/8.1 jede krásně, ale před 3 dny jsem zakoupil Win10 a nainstaloval. Ovladače na tuhle GK u výrobce jsou, tak jsem normálně nainstaloval, vše jelo jak má. Ale včera jsem udělal Windows Update na ty různé aktualizace a od té doby mi nechladí grafika u her. Normálně zapnu PC, hraju třeba hoďku/dvě World Of Tanks, to grafika ještě chladí, vypnu hru a jdu hrát třeba CS:GO..hraju asi 1-2 minuty, grafika vypne větrák a najednou začnou lagy a PC se vypne kvůli vysoké teplotě grafiky..
Jak říkám, u Win7/8.1 to nedělalo, až po včerejším Win. Update..
Ovladače mám nejnovější přímo od výrobce..je možný, že AMD jen tak vydalo ovladače, aby to šlo, ale ve skutečnosti ta grafika nepodporuje Win10? Moc se v tom nevyznám, je to jediné, co mě napadá.
Prosím o radu, čím by to mohlo být, nová grafika mi přijde až za měsíc. Díky všem.

ˇˇ která na Win7/8.1 jede krásně, ale před 3 dny jsem zakoupil Win10 a nainstaloval.ˇˇ

Když ti na sedmičkách i osmičkách v pohodě jela proč jsi přešel na w10? Navíc s w10 jsou neustálé problémy.

Odpoveď znie: WU ti "dodr*al" ovládače - aktualizoval ovládač grafiky od M$! Vyhľadaj na stránke výrobcu grafiky (v prípade desktop PC), alebo na stránke výrobcu NB (v prípade NB) ovládače grafiky na svoju grafiku a pre Win10 a aktualizuj si ich (odober grafiku s M$ ovládačmi a podstrč tie stiahnuté). A pri WU zakáž aktualizovanie ovládačov.
Niekedy (niekomu to funguje) pomôže miesto desiatkových ovládačov tam hodiť pre 8.1.....