Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba internet. stranok bez programovania

Zdravim poradnu, je mozne vytvorit vlastne internetove stranky bez znalosti programovania (velmi ma to neberie, v C++ som dosiel po ahoj svet)? Rozhodne nechcem pouzit nejaky 5 minutovy sablonovy automat typu estranky, skor ma zaujala moznost pouzit SW (napr. Adobe Muse), ktory ten kod zvladne za mna a ja sa budem moct plne venovat iba dizajnovej stranke. Otazkou je, ci je takouto formou vobec mozne vytvorit slusnu funkcnu a originalnu stranku alebo mam myslienky na vlastny web radsej rovno zanechat. Hodila by sa mi rada niekoho, kto ma s tvorbou vlastnych stranok skusenosti, aby ma to trochu usmernilo pri dalsom hladani (hlavne teda co sa tyka vhodneho SW - free by bolo fajn, ale moze byt aj plateny). Dakujem za nazory.

Asi by bolo vhodne dodat, co vlastne chcem vytvarat, teoreticky uvazujem nad dvomi strankami:
1) nieco na styl osobnych blogov alebo stranok portfolia nejakych tvorcov (fotografov, dizajnerov, grafikov,...) - to by hadam malo ist
2) nieco na styl eshopu, resp. skor databazy typu nahuby - to uz bude asi problem