Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reset spořiče obrazovky v Macbooku

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Zda nevíte jak si resetovat spořič obrazovky na Macu. Chtěla bych jak to bylo dříve- žádný. A takovou možnost v nastavení spořiče obrazovky nevidím. Mám tam pouze na výběr plovoucí, překlápění, atd atd. Dříve, než jsem to zaměnila to bylo po nějaké době pouze černá obrazovka, což bych chtěla zpět a takovou možnost zde nevidím.

Děkuji za odpověď

Dole je v okně je "Spustit po:" - nastav nikdy. Pak nastav ovládací panely - úspora energie - Vypnout monitor po: x minut - jenže ti to asi i přenastaví přechod do režimu spánku - sleduj hodnoty pmset -g custom - atributy displaysleep (což je vypnutí LCD) a sleep (což je přechod do standby-uspání do RAM, dementní název) v minutách
tedy sudo pmset -X displaysleep 5 (X: c=nabíječka,b=baterie,a=obojí)