Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook 2007 se po startu spouští 2x

Zdravím.
Outlook 2007 mám jen v shell:startup, v shell:common startup není a přesto se spustí 2x. V autoruns/logon od sysinternals je také jen jednou. To ve Windows 10 Pro 64bit build 16299.
Když ho z shell:startup odstraním, nespustí se, když ho tam dám zpět, spustí se 2x. Začalo se to tak chovat po poslední velké aktualizaci Windows.

Nevíte, kde hledat příčinu?

Ono, windows10 prekvapí každým updatom, ja ho na pracovnom pc nepoužívam. Tých možností spúčtania po štarte je veľa, môžeš vyskúšať inú keď táto štrajkuje. Alebo ďalej hľadať príčinu.. či sa to správa rovnako v inom účte, prípadne ísť týmto smerom:

https://answers.microsoft.com/en-us/office/forum/office_2010-outlook/how-to-prevent-2nd-instance-of-outlook-starting/052125f0-e2d9-4e4d-95f1-b4181d75ec7c?auth=1
“C:\Program Files\Microsoft Office 15\root\office15\OUTLOOK.EXE” /recycle
https://www.howto-outlook.com/howto/commandlineswitches.htm

edit: teraz som si všimol ten výstrižok1, a v ňom posledný odstavec Run, vidím tam nejakú klávesnicu, myš, onedrive, skúsil by som to vypnúť. V tejto vetve sú takisto programy ktoré sa spúštajú po štarte windowsu.