Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film avi (Napalim ho na blu ray disc 25GB bude kvalita lepšia?)

Dobrý deň chcem sa spytať ked stiahnem film z cz torentu vo formate avi s velkosťou 1.46GB a napalim ho na blu ray disc 25GB bude kvalita lepšia ako ten format avi? alebo to avi bude rovnake? Alebo ten film budem musieť stiahnuť v blu ray kvalite? ... prosim vas poradte aky format filmu stahovať aby ked to napalim na blu ray tak to bude kvalitny obraz...v akom formate by to bol kvalitny obraz kedže avi už asi nevylepším? čo sa vlastne oplati napaliť na blu ray aky format? dakujem za rychlu radu
Změna předmětu, původně: Film avi (Kráťa)

Doufám, že jde jen o teoretický dotaz... Nějak nechápu, co sleduješ těmi dotazy kedže nevylepši, aky formát?
Kvalita nikdy nebude lepší než zdrojový soubor. (pokud se nemyslí něco jako digitální restauraterstvi starych filmů...)
Keď se nim zajebás 25GB disk, bude tam 23.54GB volného. Kvalita bude identická.
Musí se jen zemřít. Pokud stáhneš film v bluray kvalitě (a nemusí nutně zasírat 16GB, ale stačí chytré 2GB H265), bude to kvalitní movie.
Na formátu avi,mkv atd nezáleží z hlediska filmu, dá se mezi nimi bezztrátově i ztrátově převádět.
Na bluray můžeš napálit i karamel.