Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový telefon s Androidem

Chci koupit na Vánoce novej telefon (ne pro mě) a vzhledem k tomu, že já Android nikdy nepoužíval, tak se chci zeptat tady.

Ta osoba teď používá Lumia 830, ale nějak blbne a tak je čas na změnu.

Cena do 6000Kč
OS Android
Foťák na stejné nebo lepší úrovni jak Lumia 830
Displej 5 a více palců

Bylo mi navrhnuto Huawei P10 Lite, ale chci se zeptat i zde, zda-li vás nenapadají lepší telefony za tu cenu.

Samsung A3@2017 jsem měl týden.. Výdrž baterie se zapnutým "Always ON Display" a běžným používáním, internet, soc.sítě.. je lehce přes jeden den.. To mi nepřijde moc, na to, že to má onen SuperAMOLED display, který by měl ušetřit baterie habaděj.. Jinak je to ale hezký mobil, .. fotoaparát měl ale problém s ostřením, .. resp pořád přeostřoval, i když nemusel.. těžko se pak fotilo.

Nevim, jak to ma A3 mam A5@2017 vypla synchronizace, po "UPdate" na [Android 7.0], lehce pres 2 dny, od nedele co lehnu, s nim do stredy vydrzim (internet, radio, volani, mail, sms, mensi rani WC hrani her).
PS : S Amoled jsem byl i spokojen po prestupu z WP 640XL na 950XL, vylozene "onemu" displeji nemam co vytknout...