Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bliká oranžová dioda na mb

Zdravím
Mám takovej problém co se mi teďka stal byl jsem na počítači koukal zrovna po internetu a stahoval hru že steamu po chvily co jsem dostahoval se začali objevovat takové ty grafické fragmenty nebo tak nějak se to jmenuje tak jsem zkusil restartovat počítač do BIOSu jsem se dostal ale na plochu už ne ukáže to logo pak Windows logo a pak Black screen a na základní desce začne blikat oranžová dioda nevíte co by mohlo být špatně . Děkuju za rady
GPU 290 sapphire
Cpu 1600x ryzen
Rám 2x8gb 3000 mhz
Mb Asus b350- f gaming rog strix
SSD 120gb
2t wd
Zdroj fortron 700w 80 + bronze

Tak ram to nebude buď zdroj nebo Grafa škoda že tu není kdo by vypůjčil grafu abych mohl vyzkoušet jestli to je opravdu ní když to dělá fragmenty navíc v BIOSu tam je přez takovej sirokej pruh když tam zajedu myši tak je taky taková nazelenalá nebo fragmentovana i písmo tam je takový ještě něco co bych mohl zkusit ?