Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSC na paypall

Ahoj, máte někdo zkušenosti s paypall? Je možné převést peníze z paysafecard do paypall účtu/bankovního účtu? Tipsport je mi jasný, ale účtuje si poplatky a nevím, zda je možné ihned částku vybrat, případně jak získat peníze z PSC do svých rukou? Díky

Musíš si uvědomit, že PayPal a PaySafeCard nemají spolu nic spolešného, keomě "Pay" na začátku.
Při posílání na PayPal není poplatek. Při posílání peněz z PSC na účet je poplatek viz podmínky:
Cituji:

Poplatek za zpětný převod: V rámci zpětného převodu ve smyslu bodu 15 Všeobecných obchodních podmínek je účtován poplatek 150 CZK, který je odečten přímo z převáděné částky. Poplatek je účtován za každý jednotlivý převod.