Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Intel I7 - co znamená označení Q77000?

Zdravím, mám takový menší problém, možná jsem idiot ale chci koupit od jednoho týpka stolní počítač a v informacích o PC je napsáno: Intel Core I7 CPU Q77000 @4.4Ghz, prosím o vysvětlení toho Q77000, děkuji :-)

Změna předmětu, původně: Intel I7 (host)

Q7700 značený ako core-i7 neexistuje,existuje core i-7 7700K,alebo 7700T,obidva majú v retail/box cca 2,9GHz,ako OEM-only sa dodávali aj ako 3,8 a 4,2GHz verzie/obvykle len HP+Dell workstation a spol/,pokial je to Q7700,tak je to určite starý C2D quad procesor,ktorý je už dnes trošku out a po takom pretaktovaní bez chladenia minimálne predimenzovaným peltierom alebo tekutým dusíkom by som to osobne nebral ani keby ten pc bol kategoria "darujem za odvoz",elektrošrotu nech sa zbaví predpisovo každý sám....