Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neuspesne blokace webstranek

Zdravim,
potreboval bych poradit, jak vazne ucelne blokovat nektere webovky. Mam AdBlock, Blocksite, Hosts, na zkousku jsem si stahnul ESET NOD32. Ale je to porad stejny, pocitac se na ty stranky pripoji, i kdyz treba nezobrazi obrazky, ale jen text nebo se misto obrazku objevi na cele plose hlaseni o tom, ze stranka je blokovana nebo se objevi jen bila plocha. Ale ja bych chtel ty webovky zablokovat tak, aby tam nic nevyskocilo, pocitac sice podniknul pokus, ale vratil se na predchozi stranku. Zadny hlaseni pres cely monitor vazne nepotrebuju.

Jo, abych nezapomnel, nektery stranky nejdou blokovat vubec - porad se nacitaji, porad jdou spustit. A nejsou to pornostranky :)

Diky za rady

loading...

Keby si nemlzil a priznal hned na zaciatku, ze chces blokovat stranky bez toho, aby to dalsi uzivatel na pc spoznal mohol si dostat radu rychlejsie.
Musis upravit subor hosts v systeme, ak presmerujes danu domenu na localhost napriklad dostanes hlasku o tom, ze stranku sa nepodarilo nacitat (ako ked nejde internet). Ak presmerujes domenu napriklad na pc.poradna.net tak sa pri kazdom pokuse nacitat danu stranku otvori pc.poradna.net;o).
Slusny router (akykolvek Mikrotik) to vie spravit na urovni DNS, takze nemusis nic upravovat v ziadnom pc a plati to potom pre vsetky zariadenia na danej sieti routra.

Jedine doplniť riadky do súboru Hosts pre Windows v Notepad.exe. Doplnený súbor o stovky, ba tisíce riadkov napríklad; 0.0.0.0 www.porno.hub.sk apod., máš naveky-vekov o blokáciu vystarané.

(Dám ti jednu otcovskú radu. Súboru Hosts odním veškeré práva a ponechaj mu iba práva pre users s prioritami : povolenie na čítanie a vykonávanie. Sú to iba dva drobné, malinkaté, šťúple, zakrpatene zaklinkuté štvorčeky pre užívateľa users).

Týmto sa súbor Hosts po reštarte mašiny síce načíta do RAM a do systému, ale ak by nejaký odkundes z radov SW mal v úmysle údaje v Hosts pozmeniť, doplniť do neho svoje riadky v svoj prospech, nacpať doň poznatky, dáta on doň, ona doňa, potom má problém, ani si neprdne.
Ak si do FF od Mozilla stiahneš tieto dva xindle;

Privacy Badger 2017.11.9

uBlock Origin 1.14.18

vyblokuješ oba dva doplnčičky podľa predpisu, podľa najlepšej slobodnej vôle, tak máš problém otvoriť sliz-slizovitý plný pra-prareklám aj na takom servery, akým je zn.: zive.cz