Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se nevypíná

Dobrý den , mám něco málo přes 2 roky notebook : https://www.alza.cz/gaming/asus-x550ln-xo076-d1480925.htm
a začalo mi blbnout ,že ve chvíli kdy ho vypnu, tak se uvede jakoby do stavu hibernace . Kontrolky stále svítí,display černý, ale HW (disk apod.) není slyšet . Jediná možnost v tu chvíli je vypnout ho ,,na tvrdo,, . To samé se děje když zavřu víko.
Je to dost otravné, protože když ho ,,neumrtvím brutální silou,, tak žere baterku a při každém zapnutí je vybitý....

Děkuji za každou radu a připomínku :)

ve chvíli kdy ho vypnu, tak se uvede jakoby do stavu hibernace. To samé se děje když zavřu víko.

V OS sa da predsa nastavit ako ma NB reagovat po "zavreni vika" alebo pri vypnuti tlacidlom napajania. Ak mas nastavene "prejst do dlhodobeho spanku", tak prejde do rezimu dlhodobeho spanku.