Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - GPU apod.

Zdravim, mam jeden väcsi problem. Tak 2 dni dozadu mi zacala naskakovat z nicoho nic modra obrazovka. Parkrat mi restartovalo PC a dalo sa pokracivat dalej v robote. Po dvojdnovej prestavke od PC (nemal som zapnuty) mi to robi opät. Lenze dnes mi to z nicoho nic preplo GPU z GTX 1050Ti na Intel HD. Samozrejme modra ovrazovka naskakuje zas a znova.

Neviete nahodou co je za problem?

Za vsetky rady budem vdacny.

Co jsi teda zkusil z těch řešení, která se objeví po zadání hlášky do vyhledávače?

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION can be caused by driver incompatibility, or by software that isn’t compatible with Windows 10. This error usually contains the name of file that caused the crash, so we’ll use that to find the solution for SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION error.