Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obrazovka po režimu spánku (viz příloha)

Ahoj, prosím Vás, nesetkal se s tím někdo? Nevíte čím to může být? (VIZ OBRÁZEK!)
Dělá mi to pokaždé, když hodím notebook do spánku a pak se ho snažím probudit. Jediné co pomáhá je tvrdé vypnutí ntb. Dělá mi to tak asi třetí den po aktualizacích windowsu.
*odinstaluji ještě aktualizace a uvidím zda to pomůže
** nepomohlo
- prosím o rady :) dost mi to komplikuje život při práci :/

Řekl bych, že žádná i špatná jak v čem, protože jsem měl posledně problém se síťovkou. A úplně stejné... vyřešily to až aktualizované ovladače.
Takže se mylně domnívám, že automatické aktualizace ovladačů by měl přinášet windows update?

automatické aktualizace ovladačů by měl přinášet windows update?

mrchosoftu nikdy nevěřím a k aktualizaci ovladačů ho nepouštím. já musím vědět, odkud tam jaké ovladače instaluju.

nechci se tě dotknout, ale problémy dokonce se dvěma zařízeními v jednom pc jsou příliš. pokud nejde o vadnou základní desku, v 98% za tím bývá neznalost.
http://web.archive.org/web/20090515134914/http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zakladni-desky