Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluethot vs. Win10

Zdravím ahoj :)

mám problém s USB "blůtkem", Win 7 mi ho bralo normálně a mohl jsem připojit i BT sluchátka Philips, po aktualizaci na Win 10 mi ale BT vyhazuje hlášení "chyba ovladače" a nepřipojí žádné zvukové zařízení. jediné co tak se mi povedlo počítač spárovat s mobilem a tam funguje přenos souborů bez problémů. Máte někdo nějakou univerzální radu... zkoušel jsem hledat i na zahraničních fórech ale nikdo s tím problém úplně neměl a fungovali jim univerzální ovladač od MS... (i ten jsem zkoušel ale bez výsledku), jinak správce zařízení jsem taky zkoušel, taky bez výsledku... :/

Děkuji za rady. S

Všechno si dohledavam ručně... Ale nemůžu nikde najít ovladače pro Generic Bluetooth... Mám USB adaptér kterej nemá konkrétní popis co to je... Ale na sedmickach mi fungovalo všechno (a to i ovladače z Win Update...)
Na desítkách to hlásí ovladač nenalezen... A Philips pro jistotu nemá žádný ovladače... Už od nich taky nic nekoupim...

až na to, že odkazy na tý stránce nefungujou :/ a když to dohledávám na podobných odkazech tak z toho nejsem zrovna 2x moudrej... k čemu mi je to, že znám výrobce když ten ovladače na stránkách nemá... to je to co mám za problém... výrobce už jsem zjistil... už před tím než mi přišla tahle rada... ale když si dám vyhledat Cambridge Silicon Radio, tak mě to ukazuje na freeware programy, který nechci... a ovladače prostě nikde... navíc teď po odinstalaci a opětovné aktualizaci ovladačů mi to píše že je vše v pořádku a u sluchátek "Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)" když dám aktualizovat na webu Win Update není nic nalezeno.... :/

Ono na něj evidentně Widle úplně kašlou, už to nejde ani na Win 7, takže ovladač byl kompletně odstraněn z win update. Vrátil jsem se na "sedmičky", protože po poslední aktualizaci mi stejně půlka věcí nefungovala tak jak má...