Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka je moc fialová

Ahoj, když zapnu počítač a monitor naběhne windows na plochu a není to standartně modré ale překreslené fialovou pod tím je vše vidět jen je to moc fiialové. V nastavení monitore jsem to nenašel a nezměnilo se to ani kdež jsem dal tvarní nastaveni monitoru. Co s tím ?

Změna předmětu, původně: Obrazovka (host)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Navrhuji u dotazů podobného typu zavést jako povinné pole "typ zařízení" ke kterému je vázán dotaz. Příklad - zde se zmiňuje PC (specifikovat), monitor (specifikovat), OS (specifikovat). Pokud možno tak i apel na tazatele - čtěte po sobě ony napsané výtvory.