Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hľadám program na FTP

Dobrý deň,

Hľadám nejaký program pri ktorom je neobmedzene prenosová rýchlosť,mám WinSCP ale tam mi to obmedzuje na 200 kb/s pričom mám nahrávanie okolo 8mb a inde mi to nahráva

Potrebujem program na: FTP,SFTP

• Filezilla, CyberDuck z tech znamejsích.
* ftp umi i samotny windows (po aktivaci v programech pro nativniho klienta)

[TiP] ~ Mrkni i nastaveni|upresneni "Firewallu", vypni na zkousku "Antivirus", ktery rychlost pripojeni tvého SW k siti muze také primo ovlivnit.
* Do nastaveni Firewall, se muzes dostat primo pres prikazazovy radek:

wf.msc