Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Athuwbx.sys

zdravím. V poslední době mám problém se souborem athuwbx.sys
Zjistil sem že má propojení s Adaptérem TP-Link WN722N.
Chci se zeptat zda-li je nějaké možnost opravy, nebo si mám raději zapojit Kabel? Díky moc.

podle názvu tipuju brouka atheros, čili ovladač tvého wifikrámu.
domácí klasikou bývá ignorování prvního driveru chipsetu základní desky, tím se špatně nainstalují periferie nebo fungují s chybami.

takže potřebuješ nejdřív pořádnou instalaci ovladačů.
a pařmenský pc má být zapojený přes kabel, to je bez debat.