Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronicka knihovna?

Ahoj,

netusite jestli existuje nejaka aplikace elektronicke knihovny? Mam hromady ebooku na NASu a rad bych je mel nejak roztridene. Idealne kdyby to fungovalo jako Kodi, ze by si to stahovalo informace o knihach z nejakych verejnych databazi, tridilo dle autoru, zanru, umelo prevody formatu, umelo posilani na mail neco@kindle.com a podobne.

Calibre znam, ale to asi neni uplne to co chci, to uz si skoro rovnou muzu sam vytvorit rucne adresarovou strukturu a rucne si to tridit, coz fakt nechci.

Obcas si neco vysnim a pak zjistim, ze to neznam jen proto, ze to neumim spravne pojmenovat prestoze samozrejme nejsem prvni koho to napadlo. Tak treba to bude i tenhle pripad.

Upřesni prosím, svoje požadavky na kritéria třídění. Calibre umožňuje třídit prakticky dle čeho se ti zamane.... To co jsi napsal nahoře, to Calibre dovede s přehledem. Jediný problém je, že u českých knih není většina takových údajů automaticky k dispozici...