Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestíhá textury

Zdravím,
mám
https://www.alza.cz/msi-ge62-7re-044cz-apache-pro-sleva-d5127336.htm?o=3
a nestíhají se mi načítat textury při GTA V. Není to stylem že bych projížděl městem bez textur, ale jakmile vyjedu z města a znovu se vrátím tak se to začne lagovat a některý textury jako by se teprve načítali nebo začali načítat znovu.
Už mi to dělá delší dobu a co jsem tak prolejzlal internet tak víceméně bylo všude napsáno, že to je kvůli HDD. Přijde mi to jako hloupost, vzhledem k tomu že na přes 8 let starým stoláku (Tehdy jen za 15 000 takže taky nic extra) mi to takovýhle problém nedělalo.. Tohle se mi stává třeba i u Watch Dogs 2.

Chci se tedy zeptat, myslíte si také, že to je HDD? Popř. pokud ano, myslíte si, že mé HDD je na to prostě slabé? Nebo je jen vada v mém kusu?

Notebook mám asi 4 měsíce, ale GTA byla první hra co jsem tam nainstaloval a dělalo to už tehdy.

Díky za odpověď

ovladače g.karty mám nejnovější, zkoušel jsem to i na nejnižší nastavení hry, ale stále stejný problém..

Navíc by mě trošku mrzelo kdybych 4 roky starou hru musel hrát na nejnižší na novým stroji za 35 tisíc..

Popř. nápady čím jiným by to mohlo být?