Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox doplnky

Dobrý den.
Po poslední aktualizací tohohle prohlížeče na 57.0 mi popadali všechný doplňky co používám.

Tento doplněk není kompatibilní s vaší verzí Firefoxu.

Kde stáhnout předchozí verzí a jak zakazat automatické aktualizace?

Firefox návrat k staršej verzii:
Postup:
1. Vypnite Firefox
2. Kompletne odinštalujte Firefox
3. Ručne odstráňte všetko čo po Firefoxe zostalo na disku (hlavné celý profil Firefoxu)
4. Reštartujte počítač

Návrat k staršej verzii je možný. Všetky verzie Firefoxu nájdete tuná:
http://archive.mozilla.org/pub/firefox/releases/
Po nainštalovaní vypnite automatické aktualizácie:
- Firefox - Nástroje - Možnosti - Spresnenie - Aktualizácie
A tu zvoliť „Nevyhľadávať aktualizácie“

[Firefox_aktualizacie_ukoncit.jpg]