Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil do 3000,-

Dobrý den prosím o radu. Syn by chtěl na vánoce mobil ( má 11 let). Co vybrat? Za rozumnou cenu s dobrým foťákem a pamětí na hry. Díky Ilona
Změna předmětu, původně: mobil (karel)

Xiaomi MiKey je multifunkční tlačítko, kterému můžete přiřadit pomocí aplikace až 10 různých funkcí. Podle kombinace počtu a délky stisků tlačítka poslouží například jako spoušť fotoaparátu, k rychlému přístupu k SMS aplikaci, ke spuštění hudby či k rychlému vytáčení kontaktu.