Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odpojování flashky

Ahoj, mám flash disk který používám na poslech hudby v autě, včera večer jsem chcel přihodit pár písniček na ni ale při kopírování se odpojila i když byla v PC tak se mi nezobrazovala, že tam je, zkoušel jsem opravu co mi nabídl Windows a nic, aby se mi znova načetla tak ji musím vytáhnout a zase vložit do PC . Zkoušel jsem z ní pustit v PC song první šel ale jakmile jsem prepl na další tak se zase odpojila u kámoše na PC to samé, chcel jsem zkusit formátování odpojí se ale jinak v autě hraje na flashce mám cca 750mb volných nevím jestli je na výhoz nebo co s ní děkuji za rady

bezpečně jsem ji odpojoval, ale ted když kopiruji na ni soubory tak se odpoji z pc hodí to nějaky error a už se v pc nezobrazje ale přitom je připojená jinak to nejde nemužu ji najít abych ji bezpečně odpojil vadí mi to hlavně v tom že tam nejde nic vložit zároven ani smazat