Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač najede ale není obraz

Dobrý den , dneska jsem hrál jako obvykle na svém PC a zničeho nic se mi vypnula hra, zasekal se počítač na monitoru se objevily fakt lehce viditelné žluté obdélníky, vypnul se obraz , pc se restartovalo. Nejede obraz na VGA(hdmi) , ale ani na Základní desce přes DP a DSUB , prostě nic . Základní deska tam má při ramkách takové jedno světílko které se rozsvítí když najedou ,ale nesvítí . Jinak všechno ostatní svítí a točí se. Monitor funguje.
Že by to byli RAM ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Je to možné.... ale skôr by som sa prikláňal ku grafike - odporúčala sa, keďže ti nič nezobrazuje na žiadnych jej výstupoch.
Skús ešte pri štarte (bootovaní) prejsť do Safe Mode - vyhľadaj si, ako na to na Google. Ak sa ti ani tam nič nezobrazí - tak je to na 100% grafika v háji (pretože v Safe Mode musí nabehnúť aspoň do VGA).