Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop - cierna obrazovka

Zdravim, poteboval by som poradit s lenovo notebookom asi niekolko hodin mi ukazovalo ze amd nepojde dokial nestiahnem vsetky updaty na windows (win 7) tak som ich postahoval stiahli sa vsetky nainstalovali..... ale posledny pisalo ze zlyhal ale aj tak som mal restartovat ntb.. restartoval som ukazalo sa 'starting windows' normalka ale potom mi uz ukazalo len ciernu obrazovku s tym, ze zvucku nacitania plochy je stale pocut ale obrazovka je cierna .... volal som chalanovi co sa vyzna v tych veciach a povedal ze sa zle nainstaloval ovladac grafiky alebo nieco take... notebook potrebujem ... tak ak by niekto vedel amaterovi vysvetlit ci to dokazem aj sam nejako fixnut dakujem ... skusal som aj hard reset s tym ze obnovim windows ale po zadani windows recovery sa notebook aj tak zacal len normalne zapinat a nakoniec cierna obrazovka

Změna předmětu, původně: LAPTOP CIERNA OBRAZOVKA (host)

volal som chalanovi co sa vyzna v tych veciach a povedal ze sa zle nainstaloval ovladac grafiky

neříkal nic o zbytečných, konfliktních, nic nepřinášejících updatech, samohanil ses s nimi zbytečně.

když tomu nerozumíš, máš mu to dát ať to správně nainstaluje a zaplatit mu za práci.