Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba proxy serveru

Ahoj, uz dva dny se snazim opravit pocitac, pise mi to ze se nelze pripojit k proxy serveru skype a dalsi aplikace funguji normalne na mobilu mi internet tale funguje. Proxy mam.nastavene spravne vyhledavani automaticky. Nepomohlo ani vratit ho do tovarniho nastaveni tak uz si nevim rady.

A jsme doma. Pročistil jsi to docela dočista. Přeinstaluj Windows a zapomeň na to, že nějaký šmejd jménem CCleaner existuje.
Mimochodem - můžeš říct, proč vůbec potřebuješ proxy? Myslím, že 99 % lidí se bez proxy zcela obejde.