Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční vyhledávání

Ahoj,, po vrácení pc do továrního nastavení mi přestal fungovat vyhledávač dole na liště (lupa), nic to nevyhledá, nepomohlo restartovat hledání přes správce úloh, ani oprava indexů, když otevřu nastavení indexu a dám znovu vytvořit, nic to neudělá, jen mi to napíše, že to potrvá dlouho, ale vůbec nic se neděje, nikde se to nenačítá, normálně se mi to zavře a to je celé.

Vypnutí a zapnutí i reset pc už tu zkouším od rána, zapíná se to automaticky, ale nefunguje. Neháže to nic, tváří se to že to vyhledává klidně půl hodiny, ale nic. Nevím úplně přesně kde se zkontroluje zapnuté indexování, ale po obnově indexu by asi zapnuté být mělo, ne? Obnovovaný byl proto, že nefungoval, zasekával se a vypadal, že je zavirovaný, zpomalený a nešlo v něm nic najít, vyhledávání ale předtím fungovalo v pořádku.

Obnovovaný byl proto, že nefungoval, zasekával se a vypadal, že je zavirovaný, zpomalený a nešlo v něm nic najít

klasický pc rozmrdaný svým administrátorem.
obnova továrního nastavení nestačí na všechny možnosti poškozené nebo zavedené uživatelem. normálnější volbou je nová čistá instalace.

příkaz ..

net start

.. vypisuje co?