Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá nabídka? (nový notebook)

Dobrý den. Je to už 10 let od doby co jsem si kupoval notebook. Prosím o radu, je toto dobrá nabídka? this-powerful-gaming-laptop-from-asus-is-reduced-by-230-to-just-599-for-black-friday

Mé preference jsou docela jednoduché. Hry kolem roku 2007-10 takže by grafika měla stačit. Spíše jsem si říkal,jestli to bude taky dobrý stroj na multitasking? Předem všem moc děkuji za jakoukoli pomoc.
Změna předmětu, původně: Dobrá nabídka? (Prasak)

poznáš dle procesoru.. .7300HQ jse sice i5 , ale čtyřjádro, chybí mu Hyperthreading, což v praxi zrychlí paralelní výpočty o malý kousek (udává se 5-30%, velmi záleží na druhu úlohy, benchmarky i o 40%).
Pokud to chceš vyloženě na multithreading, zvlášť na kódování videa, pak právě je lepší volba i7 MQ/HQ s HT. Nic nevíme o displeji, ale asi to bude klasika herní TN FullHD. za 600 liber bych to nebral osobně.

Sice ten procesor není o moc výkonnější než 5 let starý můje 4GHz 4jádro, to jen dokazuje mrzký nárůst za posledních 5 let (samozřejmě nějaký nárůst tam v single thread a potom i logicky multithread ne, ale spíš 30% za 5 let!).