Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který EET software zvládá tyto požadavky?

Ahoj / Dobrý den,

měl bych prosbu týkající se EET a požadavku na software.
Kamarád už zakoupil dotykovou pokladničku, ale prodejce ho ukecal na zajíce v pytli.
Čili-to, co koupil, toho se bude muset zbavit, protože to neumí to, co on potřebuje (přestože prodejce mu nasliboval, že ano).

Proto se zkouším ptát tady, jestli už toto někdo řešil - a úspěšně.

Pokladnička, kterou hledám musí umět toto:

Navolit do ceníku svoje položky, a nastavit u těchto položek cenu + sazbu DPH a možnost zadávat množství položek při výběru (prodeji) - (počet položek cca 20 stačí).
Ale! Aby bylo současně možné zadávat u jednotlivých položek slevu pro každého zákazníka jinou. Čili - v podstatě, aby pro každou vybranou položku
bylo možné jinému zákazníkovi fakturovat jinou cenu. Nemusí to být jednotlivě pro kusy, ale pro jednotlivé zboží ano.
Snad jsem to napsal dostatečně srozumitelně.

Další požadavek je, aby když bude třeba 6 obchodních zástupců, aby každý měl toto zařízení nějak jinak označené. Aby se dali rozlišit koho je co.
Další požadavek je na export prodaného zboží

Aby bylo možno, ideálně do CSV formátu, exportovat všechna zboží za jednotlivý den.
A to tak, aby byly vidět jednotlivé kusy zboží v souboru. Protože se dělá výdejový doklad do skladu, kolik se prodalo položek za den.

Takže hledám EET software, který tyto jednoduché požadavky umí. Jen jsem se trochu rozepsal, aby to bylo jasné.

Byl bych rád za návrh od někoho, kdo už něco podobného řešil a, kdo má s těmito pokladničkami zkušenost a znalost, že to opravdu umí toto.
Ptát se přímo prodejců nemá smysl, protože ti to naslibují vždy, ale například po nákupu prozradí, že by bylo nutné to doprogramovat
atp.....

No, my jsme před rokem a půl vybírali právě buď Dotykačku nebo Pexeso a Dotykačka vyhrála, protože tam jde nastavit prakticky cokoliv. Možná se od té doby něco po aktualizaci změnilo.
Jak píše Touchwood, ta Markeeta taky není k zahození. Sice s tím nemám dlouhodobé zkušenosti, jen jsem ji byl zprovoznit kvůli EET, ale těch možností nastavení je tam hodně.

Ok. Stahl jsem si na zkoušku dotykačku.
V podstatě to umí vše, až na zobrazení zakoupeného zboží.

To zobrazuje zboží v příloze v HTML v emailu, ale pouze kategorie.

Tj. Např. to pošle v emailu, že zboží spadá do kategorie jídlo, ale už to nerozepisuje jednotlivé položky.

Výsledek vypadá takto:

╔════════════════════════╗
║ AKTUÁLNÍ STAV POKLADNY ║
╚════════════════════════╝

k 23. 11. 2017 8:33:33 odp.
Modrozelená pokladna
Čas tisku: 23. 11. 2017 8:33:50 odp.

Otevření pokladny
=================
Administrátor 23. 11. 2017 8:32:27 odp.
* Hotovost 0,00
Celkem 0,00

POKLADNÍ TRANSAKCE
==================
- Prodeje (1) 124,00

TRŽBA
===========
- Hotovost (1) 124,00
Celkem hotovost (1) 124,00

DOKLADY
===========
- Nezaplacené (0) 0,00
- Stornované (0) 0,00
- Storna (0) 0,00
- Všechny (1) 124,00

┌─────────────┬──────────────┬───────────┐
│ % │ Bez DPH │ DPH │
├─────────────┼──────────────┼───────────┤
│ 0│ -0,10│ 0,00│
│ 15│ 18,48│ 2,77│
│ 21│ 85,00│ 17,85│
├─────────────┼──────────────┼───────────┤
│Celkem │ 103,38│ 20,62│
└─────────────┴──────────────┴───────────┘

POSKYTNUTÉ SLEVY
================
Administrátor (1) 21,90
Hodnota poskytnutých slev (1) 21,90

POKLADNÍ PŘÍJMY/VÝDAJE
======================
Žádný pokladní příjem/výdej

ÚČTY
==========
Otevřené účty /směna/ (0) 0,00
Otevřené účty /celkem/ (0) 0,00
Nezaplacené účty (0) 0,00

PRODEJE
===========
Dle kategorie
=============
- Jídlo 124,10

Způsob, jak to obejít je založit pro každou potravinu zvláštní kategorii, ale to je velmi nepraktické.
Takže dotykačka to taky takhle neumí, nebo jsem něco přehlédl ?

No my ale potřebujeme export jednotlivých prodaných výrobků od jednotlivých prodejců do CSV.

A to nakonec neumí ani ta dotykačka.
Posílání v plain-textu mailem je neštastné a nedostatečné (jen sumář za kategorie)...
Takže Dotykačka nedostačuje.

A programovat nic ručně nebudu, protože by to bylo moc drahé a zdlouhavé ladění.